• Fašiangy, Hromnice...Veľká noc príde

• Dňa 5. februára 2024 sa na podnet Školského parlamentu a v spolupráci s Rodičovským spoločenstvom v priestoroch našej školy zišlo veľa zaujímavých stvorení. Vytvorili pestrú, často vtipnú spoločnosť, ktorá vniesla dobrú náladu do tried a chodieb našej školy. Stačila nenápadná škraboška či maska a zrazu bol zo známeho spolužiaka úplne iný človek. Fantázia a tvorivosť našich žiakov bola odmenená tým, čo k fašiangom patrí - sladkými šiškami. A dobrým pocitom, že stačí málo a všedný deň sa stane nevšedným. Všetkým, ktorí pomohli vytvoriť fašiangovú náladu na našej škole, ĎAKUJEME!

• OZNAM

Riaditeľka SZŠ sv. Bazila Veľkého v zmysle paragrafu 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov udeľuje žiakom školy dňa 29. januára 2024 (pondelok) riaditeľské voľno.

PhDr. Kristína Vageľová, riaditeľka školy

• Lyžiarsky výcvikový kurz I.A v Ždiari

• Zimu ako z rozprávky zažili prváci z I.A v týždni 8. - 12. januára 2024 počas lyžiarskeho výcvikového kurzu v Ždiari. Nielen že im prialo počasie, ale nechýbala im ani chuť lyžovať a tešiť sa z pohybu a pobytu v prírode. Navyše všetko zvládli v dobrej nálade a kolektívnom duchu. A to iste aj vďaka inštruktorom Mgr. Vladimírovi Tančinovi, Mgr. Marekovi Tartaľovi a zdravotníčke PhDr. Silvii Šoltésovej.

• Pozvánka

• Na túto školskú aktivitu v rámci projektu Renovabis pozývame všetkých rodičov našich žiakov. Svoju účasť môžete potvrdiť v zverejnenej ankete v Edupage.